نماد اعتماد الکترونیکی  

برخی از نماد های ملی و دولتی برای جلب اعتماد کاربران به کسب و کار ها و سایت ها تدارک دیده شده اند. یکی از این نماد ها، نماد اعتماد الکترونیکی  enamad.ir  است و تقریبا در هر سایت فروشگاهی معتبر وجود دارد. با اعطای این نماد هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار های اینترنتی، آشکار خواهد شد و مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و محتوای منتشر شده در وبسایت به عهده صاحب کسب و کار خواهد بود. این نماد را می توانید در پایین و سمت چپ وبسایت شرکت اعیان یدک مشاهده نمایید.


درگاه بانکی

نام دامنه فاکتور مهم تایید اعتبار یک وبسایت است. به عنوان مثال، دامنه edu. و ac.ir. برای مراکز آموزشی و دانشگاه ها اختصاص داده شده است، در حالی که gov. یک وب سایت دولتی را نشان می دهد. نام دامنه co. یا  com. نیز نشانگر یک سازمان یا شرکت است. دامنه های  org. و net. و ir. از دیگر دامنه های محبوب و رایج هستند. وبسایت شرکت بازرگانی اعیان یدک از دامنه های com. و ir. بهره می برد.


شبکه های اجتماعی

از شاخصه های مهم فعال بودن یک سایت و معتبر بودن آن، فعال بودن صاحبان آن کسب و کار در شبکه های اجتماعی است. شرکت بازرگانی اعیان یدک با نام  aayanyadak@ در تمامی شبکه های اجتماعی اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و... فعالیت دارد.