این بخش ویژه شما تولید کننده و تامین کننده عزیز است و شرکت بازرگانی اعیان یدک مفتخر است که زمینه ای پربازدید و بروز در معرفی، تبلیغات و فروش محصولات برند شما از طریق تجارت الکترونیکی فراهم کرده و امید است به لطف خدا همکاری مداوم و مستمر با شما داشته باشد.

با توجه به این که سیاست شرکت بر پایه فروش مولتی برند است، لذا عقد قرارداد همکاری با چندین تامین کننده در یک ردیف امری بدیهی است که به لطف خداوند متعال شرکت توانسته تا به امروز با بیش از 100 برند تولید کننده و تامین کننده معتبر صنعت قطعات خودرو عقد قرارداد و همکاری داشته باشد.

گستردگی بازار لوازم یدکی و تنوع ردیف های کاری، نیاز مشتری را بسیار متنوع کرده است و هر مشتری سلیقه متفاوتی در انتخاب محصول خود پیش می گیرد. این تنوع انتخاب تماما به کیفیت و هزینه تمام شده تولید محصول برمیگردد. ذاتا مشتری بدنبال محصولی با هزینه تمام شده پایین و کیفیت بالا بوده، هست و خواهد بود، اما چنین خواسته ای از سمت مشتری همیشه اجابت نمی شود و عموما چنین تلقی می شود که محصول با هزینه تمام شده پایین حتما کیفیت پایینی دارد و هر محصولی که قیمت تمام شده آن گرانتر از بقیه باشد کیفیت بالاتری دارد، در حالیکه چنین نیست؛ محصول می تواند قیمت پایین و کیفیت بالایی داشته باشد و بالعکس.

خوشبختانه روال همیشگی بازار بگونه ای است که یک برند بعد از معرفی به بازار، مدتی از جهات مختلف و در تمامی ابعاد مورد آزمایش قرار میگیرد؛ این آزمایش از سمت خریدار عمده در بُعد قیمت تمام شده، مغازه لوازم یدکی در بُعد فروش، تعمیرکار در بُعد کیفیت و نهایتا مصرف کننده در بُعد رضایت از محصول انجام می پذیرد و درصورت موفقیت برند در این آزمایش ها، چرخه کامل شده و برند در بازار ماندگار می شود و درغیر اینصورت خود به خود از میدان رقابت کنار می رود.

مدیریت شرکت اعیان یدک در جهت تامین منافع مشتری و با توجه به تجربه بیش از نیم قرن فعالیت در تمامی ردیف های کاری این صنعت (کارآموزی، تحصیل در رشته تخصصی، فعالیت در حوزه تعمیرات خودرو، فعالیت در حوزه فروش قطعات یدکی و بازاریابی و ارتباط با سازمان ها و شرکت های تولید کننده و نظارت کننده) و شناخت کامل از کیفیت برندهای تولید کننده و تامین کننده با عقد قرارداد و گرد هم آوری برندهای معروف و محبوب این صنعت در کنار هم، ضمن دادن حق انتخاب کامل به مشتری، بستری برای معرفی، تبلیغات، فروش را برای شما تولید کننده و تامین کننده عزیز فراهم کرده است.

پروژه همکاری ابتدا از طریق درخواست از سمت شما شروع شده و بعد از بررسی اولیه توسط مدیریت شرکت و توافق اولیه ادامه خواهد داشت. بر اساس سیاست شرکت، تعداد تامین کننده برای هر محصول نباید از 3 (سه) شرکت بیشتر باشد و ادامه همکاری مشروط به وجود جای خالی تامین کننده در ردیف محصولات تولیدی شما می باشد. لذا بررسی اولیه صرفا بخاطر همین موضوع خواهد بود.


مزیت های همکاری

 • معرفی برند و محصولات شما به بازدید کنندگان عمده و خرده از کل سطح کشور

 • تبلیغات رایگان و بدون هزینه برند و محصولات شما در یکی از امن ترین و پربازدید ترین سایت های تخصصی قطعات خودرو کشور

 • امکان خرید عمده و خرده محصولات شما از طریق وبسایت شرکت

 • امکان تبلیغات بصورت بنر و تیزر در صفحه اول وبسایت با پرداخت هزینه طبق تعرفه هزینه تبلیغاتی

 • امکان تبلیغات بصورت تلفنی به مشتریان عمده و خرده از کل سطح کشور توسط فروشندگان شرکت با پرداخت هزینه طبق تعرفه هزینه تبلیغاتی


الگوریتمی که شرکت برای عقد قرارداد و همکاری در نظر گرفته بسیار ساده بوده و به گونه ای طراحی شده است که همکاری با شرکت یک معامله بُرد – بُرد برای طرفین باشد.

 • برگزاری جلسه معارفه و آشنایی بصورت حضوری، تلفنی و یا ویدئو کنفرانس با مدیریت شرکت

 • ارسال رزومه کامل شرکت تولیدی یا تامین کننده از طریق واتساپ (رزومه حتما شامل زمینه فعالیت، سابقه فعالیت، تعداد کارکنان، پروانه و مجوز فعالیت، آدرس و اطلاعات دقیق باشد)

 • ارسال اطلاعات محصولات و فایل تصاویر محصولات با کیفیت حداقل 700*700 پیکسل با زمینه سفید

 • ارسال لیست قیمت محصولات

 • ارسال چند نمونه از محصولات تولیدی بصورت امانی به آدرس شرکت جهت بررسی کیفیت و بسته بندی (محصول شما در ویترین شرکت بازرگانی اعیان یدک نگه داشته می شود)

 • عقد و امضای قرارداد از پیش تنظیم شده شرکت بازرگانی اعیان یدک بصورت حضوری یا مجازی

شماره تماس های 09147408392 - 09142192212 پل ارتباطی شرکت و شما برای مشاوره و ادامه روند فعالیت و همکاری خواهد بود.