این بخش ویژه شما همکاران، فروشندگان لوازم یدکی و دوستان فعال در زمینه پخش قطعات خودرو است. با لطف و عنایت الهی، شرکت بازرگانی اعیان یدک با راه اندازی بزرگترین وبسایت فروش آنلاین لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین در کشور توانسته با جمع آوری بهترین محصولات و برترین برندهای قطعات و لوازم یدکی، زمینه فعالیت و همکاری با شما عزیزان را فراهم سازد. بیش از 10/000 قلم محصول و 100 برند برتر در ردیف های بدنه، موتوری، یدکی، برقی، لوکس و اسپورت، ابزار و تجهیزات در وبسایت شرکت تعریف شده و شما عزیزان می توانید اطلاعات کامل محصولات از جمله:  قیمت بروز، تصاویر، مشخصات فنی و... را در صفحه اختصاصی هر محصول مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید ضمن ایجاد یک پایگاه داده مفید و بدون رقیب در ایران برای شما همکار عزیز، تمام تلاش مان بر این است تا بتوانیم همکاری دائمی و مستمر با شما از سراسر کشور داشته باشیم و چون بصورت مستقیم و بدون واسطه با تولید کنندگان هر برند، باربری های معتبر کشور و سازمان اداره پست قرارداد همکاری داریم، کل پروسه خرید مشتری هم بصورت تکی و هم بصورت عمده توسط  مدیران با تجربه شرکت  و  متخصصان فروش مهندسی شده تا کمترین زمان ممکن از لحظه ثبت تا تحویل سفارش صرف شود و بتوانید در سریع ترین زمان ممکن سفارشتان را تحویل بگیرید؛ چرا که اهمیت و ضرورت مدت زمان ارسال در سفارش های عمده همکاران بر شرکت پوشیده نیست.

قابل ذکر است قیمت هایی که روی وبسایت مشاهده می کنید قیمت های تکفروشی هستند و شما همکاران عزیز می توانید با بالا بردن تعداد روی صفحه هر محصول قیمت های عمده همان محصول را مشاهده نمایید. لیست قیمت عمده تمامی محصولات نیز بصورت فایل PDF موجود هستند و شما همکاران عزیز می توانید از طریق شبکه های اجتماعی روبیکا، واتساپ، تلگرام و... با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید و لیست قیمت های عمده را بصورت بروز دریافت نمایید.

نحوه ثبت سفارش عمده از طریق وبسایت

انتخاب تعداد مورد نیاز از محصولات مورد نظر
و افزودن آنها به سبد خرید

پرداخت صورتحساب فاکتور توسط مشتری

صدور فاکتور به انبار جهت جمع آوری
و ارسال به مشتری طی 2 الی 5 روز کاری

نحوه ثبت سفارش عمده از طریق تماس تلفنی

تماس با واحد فروش و ثبت سفارش

ارسال پیش فاکتور و تایید آن توسط مشتری

پرداخت صورتحساب فاکتور توسط مشتری
و تایید نهایی آن

صدور فاکتور به انبار جهت جمع آوری

و ارسال به مشتری طی 2 الی 5 روز کاری