این بخش ویژه شما مغازه داران لوازم یدکی، همکاران و دوستان فعال در زمینه پخش قطعات خودرو است و شرکت بازرگانی اعیان یدک توانسته با جمع آوری بهترین محصولات و برترین برندهای قطعات و لوازم یدکی زمینه فعالیت و همکاری با شما عزیزان را فراهم سازد.

بیش از 5000 قلم محصول و 100 برند برتر در ردیف های بدنه، موتوری، یدکی، برقی، لوکس و اسپورت و ابزار و تجهیزات در وبسایت شرکت تعریف شده و شما عزیزان می توانید اطلاعات کامل محصولات از جمله تصاویر دقیق و با کیفیت، قیمت بروز تکفروشی، تعداد در کارتن و اطلاعات فنی را مشاهده نمایید.

سیاست شرکت بر این اساس است که ضمن ایجاد یک پایگاه داده مفید و بدون رقیب در ایران برای شما همکار عزیز، بتوانیم همکاری دائمی با شما از سراسر کشور داشته باشیم و چون بصورت مستقیم و بدون واسطه با تولید کنندگان هر برند و باربری های معتبر کشور و سازمان اداره پست قرارداد همکاری داریم، کل پروسه خرید مشتری هم بصورت تکی و هم بصورت عمده توسط کارشناسان خبره و مدیران باتجربه شرکت مهندسی شده تا کمترین زمان ممکن از لحظه سفارش تا تحویل بار شما همکار گرامی صرف شود و بتوانید در سریع ترین زمان ممکن سفارشتان را تحویل بگیرید. چرا که اهمیت و ضرورت مدت زمان ارسال در سفارش های عمده همکاران بر شرکت پوشیده نیست.

به اطلاع می رساند قیمت های روی سایت قیمت های تک فروشی هستند. شما همکاران عزیز برای دسترسی به صفحه لیست قیمت های عمده محصولات، باید ابتدا ثبت نام کرده و احراز هویت شوید. سپس نام کاربری و رمز عبور از طرف شرکت برایتان ارسال خواهد شد که با وارد کردن آنها در بخش ورود به سایت می توانید به لیست قیمت عمده تمام محصولات دسترسی کامل داشته باشید. لیست قیمت های عمده بصورت فایل PDF و قابل دانلود می باشند.


مزیت های ثبت نام بعنوان همکار

دسترسی کامل به اطلاعات و تصاویر و لیست قیمت عمده محصولات

امکان ثبت سفارش از طریق وبسایت به تعداد دلخواه و بدون محدودیت

امکان ثبت سفارش از هر ردیف کاری (بدنه، موتوری، یدکی، برقی، لوکس اسپورت و ابزار و تجهیزات) در یک فاکتور

جمع آوری و ارسال سفارش حداکثر طی 2 الی 5 روز کاری

ارسال سفارش با باربری های معتبر و بصورت مستقیم به سراسر کشور


در صورت نیاز به مشاوره و درخواست ثبت نام بعنوان همکار می توانید با پشتیبانی شرکت 09038469497 تماس حاصل نمایید.